Promocja -50%+ Darmowa dostawa – Oferta kończy się o północy
DOTARŁ TERMOKONWEKTOR O NISKIM ZUŻYCIU, KTÓRY OGRZEWA TWÓJ DOM I OBNIŻA KOSZTY!
Nowe urządzenie grzewcze w stylu Vintage

Wojny i inflacja spowodowały wzrost cen energii elektrycznej i gazu. W ciągu roku koszt życia, benzyny i rachunków niemal się podwoił.

Drewno, światło, gaz… to wszystko surowce, które teraz są bardzo drogie i nie każdy może pozwolić sobie na ciepły i przytulny dom w tym okresie.

Na szczęście istnieje ekologiczna alternatywa o retro designie, która pozwala zaoszczędzić na rachunkach i zapewnić potrzebne ciepło.
Mówimy o nowym termokonwektorze, który zapewnia natychmiastowe ciepło i przytulną atmosferę, jak w domu!

Wykorzystuje najnowszą technologię do zwalczania największego mrozu, opatentowaną przez szwedzkich inżynierów.

Mobilny termokonwektor to jedyny sposób ogrzewania, który może pomóc nam przetrwać ten trudny czas bez ryzyka uszczuplenia naszych oszczędności!

Sekret tkwi w jego technologii termo-ceramicznej, która umożliwia szybkie ogrzewanie dużych przestrzeni, zużywając bardzo mało energii.

Opiera się na tej samej zasadzie co kamienie do grillowania, które szybko się nagrzewają i pozostają gorące przez długi czas, ponieważ potrafią bardzo powoli oddawać ciepło.

W ten sposób na przykład pokój o powierzchni 60m² ogrzewa się w około 6/8 minut i utrzymuje ciepło przez co najmniej 3 godziny.

Dlaczego warto go wybrać?

MOCNY I BEZPIECZNY

1000 W mocy.
Wystarczy mniej niż 10 minut, aby ogrzać dowolne pomieszczenie na 3 godziny do temperatury około 23°C.

Zintegrowana ochrona przed przegrzaniem, odpowiednia do użytku nocnego.

x

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Zużycie energii elektrycznej wynosi 1,5 KWh/godzinę.

Bez wątpienia najtańsze zużycie w porównaniu do klasycznych metod ogrzewania.

PRAKTYCZNY

Niezwykle cichy.
Regulowana temperatura.
Pasuje do każdego wnętrza.
Pilot na długie odległości.
Kompaktowy i przenośny

ELEGANCKI & MOBILNY

Nowoczesny design, ale z sugestywnym akcentem vintage. Efektowne oświetlenie LED imitujące kominek można włączyć niezależnie od ogrzewania.

Dziś promocja -50% zniżki
Oryginalna cena Zl 399,00
Cena promocyjna Zl 199,00

Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę na czas:

Nieprawidłowy numer

CENA DLA CIEBIE: 399zl 199zl

Jeśli produkt nie działa, masz prawo do zwrotu pieniędzy zgodnie z europejską gwarancją

Idealny produkt dla wszystkich, którzy:
Natychmiastowe ciepło i rachunki zmniejszone o połowę
Co myślą osoby, które już go zakupiły?

Agata P. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"Kupiłem go do ogrzewania mojego poddasza! Wcześniej miałem starą piecyk, który naprawdę dużo zużywał... a teraz mam ciepłe otoczenie, zużywając jedną dziesiątą! POLECAM!!"

Jacek C. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"Niestety, gdy ja kupowałem, nie było oferty 2 w cenie 1, inaczej byłoby idealnie... ale nawet jeden wystarcza. Jestem bardzo zadowolony z produktu, od razu ogrzewa całe pomieszczenie i zużywa bardzo mało energii."

Jaroslaw S. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Spędzam wiele godzin przy biurku lub na kanapie, ponieważ doznałem poważnego urazu. Ten produkt pozwolił mi już zaoszczędzić sporo pieniędzy na rachunkach, a teraz nie martwię się już o prezenty świąteczne dla mojej rodziny.

Grzegorz C. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"Używam go głównie do ogrzewania mojego garażu, kiedy wykonuję prace majsterkowicza. Muszę powiedzieć, że w mniej niż 10 minut ogrzewa całe pomieszczenie!"

Filip M. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"Jest bardzo wygodny i praktyczny do ogrzewania łazienki przed wzięciem prysznica. Zwykle włączam go na 3 minuty przed wejściem pod prysznic. Naprawdę szybko ogrzewa do pożądanej temperatury."

Andrej ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"Działa świetnie i szybko ogrzewa pomieszczenia. Używam go również w pokoju o powierzchni 50m² i działa doskonale. Mam dom dwupiętrowy, więc przenoszę go tam, gdzie chcę, bez problemów, ponieważ jest mały jak dłoń! Bardzo polecam. Ponadto to ładnie zaprojektowany produkt, który warto mieć w domu."

⚠️ Dostępność ograniczona
Skorzystaj teraz z oferty ZIMA23, dedykowanej klientom online z Polski. Zostało wybrane przez tysiące rodzin, które już widzą pierwsze efekty na rachunkach.
⚠️ Zl199 zamiast Zl399
Uwaga! Oferta ważna do wyczerpania zapasów
Wyczerpanie zapasów w magazynie. 91%

✔️ ZWROT zgodnie z procedurą europejską

✔️ Płatność przy odbiorze

✔️ Darmowa dostawa w ciągu 2 dni

SKORZYSTAJ Z FORMUŁY SATYSFAKCJA ALBO ZWROT PIENIĘDZY: JEŚLI NIE BĘDZIESZ ZADOWOLONY/A W CIĄGU 21 DNI, ZWRÓCIMY CI PIENIĄDZE
⚠️ POZOSTAŁE SZTUKI W MAGAZYNIE: 19
Wypróbuj go w najniższej cenie wszechczasów!
Oryginalna cena Zl 399,00
Cena promocyjna Zl 199,00

Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę na czas:

Nieprawidłowy numer

CENA DLA CIEBIE: 399zl 199zl

Jeśli produkt nie działa, masz prawo do zwrotu pieniędzy zgodnie z europejską gwarancją

Nasza Gwarancja

Sappiamo bene che molte persone non si fidano a fare acquisti online, soprattutto per prodotti nuovi e che non hanno un marchio conosciuto.

Per questo motivo il produttore ha deciso di applicare il PAGAMENTO ALLA CONSEGNA e un rimborso garantito in 30 giorni se il prodotto non dovesse soddisfare le esigenze del cliente. Ed è così sicuro della sua efficacia che pagherà anche il corriere che verrà a ritirarlo.

Il prodotto non dà l’effetto desiderato?

Pensi che le soluzioni che usi ora siano migliori?

Pensi che non sia funzionale per te o per la tua casa dopo il primo periodo di utilizzo?

Allora puoi restituirlo entro 30 giorni e il produttore pagherà anche il corriere.

DANE TECHNICZNE

 System zabezpieczeń: Gdy temperatura wewnętrzna jest niższa od ustawionej temperatury, urządzenie automatycznie się ogrzewa, osiąga ustawioną temperaturę i automatycznie przerywa zasilanie. Nagrzewnica PTC zapewnia równomierne ogrzewanie, mało oporu cieplnego, automatyczną stałą temperaturę i oszczędność energii, eliminując ryzyko poparzenia i pożaru.

 20,7 x 11,5 cm / 8,15 x 4,53 cala

ABS ognioodporny, nylon ognioodporny, PP

– Regulacja termostatu bez przerwy;
– Funkcja kontroli przeciwzamrożeniowej;
– Automatyczne wyłączanie po osiągnięciu wartości docelowej;
– Zabezpieczenie przed przewróceniem;
– Zabezpieczenie przed przegrzaniem;
– Pokryty stalą.

 550g / 19.40oz

 
 
 


– Napięcie zasilania –> 220 V
– Maksymalna pobierana moc –> 1000 W
– Nominowana moc pobierana –> 8 A


– Tryb działania: mechaniczny pilot z podwójnym zastosowaniem
– Timer: 8 godzin
– Kolor: czarny
– Zintegrowany regulowany termostat i timer Wł./Wył.
– Technologia grzewcza PTC w ceramice.

TCH – Copyright© 2023

Privacy Warunki i postanowienia  Kontakt

ANALIZA: Na każdą partię produktu przeprowadzane są kontrole analityczne zgodnie ze standardem jakości farmaceutycznej branży, praktyka ta, choć nieobowiązkowa w branży nutraceutyków, jest niezbędna do zapewnienia produktów o wyjątkowym poziomie bezpieczeństwa i JAKOŚCI.

Na podstawie ministerialnych wytycznych dotyczących efektów fizjologicznych (Załącznik 1 do Dekretu z dnia 10 sierpnia 2018 r. Ministerstwa Zdrowia “Zasady stosowania substancji i preparatów roślinnych w suplementach diety”, zaktualizowanych dekretem administracyjnym z dnia 26 lipca 2019 r.), obserwowane efekty to: DZIAŁANIE WSPOMAGAJĄCE I ODBUDOWU. *** Informacje dotyczące skuteczności suplementacji KETON AKTIV zostały zaczerpnięte z międzynarodowej literatury. Dane dostarczone przez badania naukowe dotyczące danych antropometrycznych, apetytu i profilu lipidowego są obiecujące, ale jeszcze nie ostateczne. Pośrednie działania przypisywane spirulinie w odmładzaniu skóry prawdopodobnie nie wynikają tylko z pojedynczych składników, ale z efektu łącznego i synergicznego wszystkich obecnych substancji.

Ta strona nie jest częścią strony internetowej Facebook ani Facebook Inc. Dodatkowo ta strona NIE jest wspierana przez Facebook w żaden sposób. FACEBOOK to znak towarowy FACEBOOK, Inc.